Nasze pokoje

Poznaj idealne warunki do wypoczynku

Pokoje zaprojektowane z myślą o Tobie

Zdajemy sobie sprawę, że w ładnych i praktycznych wnętrzach wypoczynek staje się jeszcze przyjemniejszy. Dlatego podjęliśmy współpracę z projektantami wnętrza, aby stworzyć miejsce, w którym nasi Goście będą się czuć naprawdę dobrze.

Zadbaliśmy przy tym o tak istotne detale, jak wygodne łóżka, miejsca do siedzenia oraz praktyczne kabiny prysznicowe. Wszystkie meble i sprzęty są nowe oraz w pełni sprawne – w końcu nie po to jedzie się na urlop, aby przejmować się awariami!

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje, wyposażone w łazienki z prysznicami.

Na piętrze nasi Goście mają w pokojach balkony, a na parterze własny taras z meblami wypoczynkowymi. Wszystko po to, aby móc w pełni cieszyć się doskonałą pogodą (a tylko takiej życzymy Wam podczas pobytu u nas!).

Pokój na parterze, czy może na piętrze…?

Wybór należy do Ciebie!

Kliknij na wybrany budynek aby zobaczyć układ pokoi 🙂

Pokój 2-osobowy z prywatnym tarasem na parterze

Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony po całym dniu plażowania i masz ochotę odpocząć sobie w promieniach zachodzącego słońca… Tak jest, u nas możesz to zrobić na swoim prywatnym tarasie, korzystając z wygodnego zestawu wypoczynkowego!

POKÓJ
ŁÓŻKO
ŁAZIENKA

Pokój 2-osobowy z balkonem na piętrze

Dobrze jest mieć własny balkon w trakcie wakacji – nie tylko można się na nim poopalać, ale również zrelaksować słuchając muzyki i popijając zimnego drinka… W każdym razie możliwości jest wiele i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz!

POKÓJ
ŁÓŻKO
ŁAZIENKA

Chcesz szybko dotrzeć z pokoju na plaże ?

Oto najkrótsza droga!

Nasze dane kontaktowe

Telefon

+48 607 333 560

Adres

ul. Zuchów 52-66
84-120 Władysławowo

E-mail

biuro@blekitnewzgorze.pl